Odpovědi na často kladené dotazy

Měl bych zájem o injektáž. Jsou Vaše ceny konečné?

Chemickou injektáž provádíme tlakově i beztlakově podle charakteru nemovitosti a proto nejlepším a pro Vás nejlevnějším způsobem bude, když nás budete kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla 728 539 133 nebo na e-mailu info@sanace-injektaz.cz. Cena se vždy liší od objemu a náročnosti práce, ale ceny uvedené v ceníku jsou včetně dopravy a práce, proto mohou být brány jako konečné. Pro rychlí přehled doporučujeme využít naší bezplatnou on-line kalkulačku, která je nastavena pro přesný výpočet ceny námi prováděné injektáže.

Kde naleznu ceník jednotlivých technologií izolace a sanace zdiva?

Jednotlivé ceny technologií izolace a sanace zdiva není možné uvádět zde v ceníku na webu. Cena je tedy nejlépe posouzena přímo na bezplatné prohlídce, kde Vám náš specializovaný technik (dle stavu a charakteru zdiva, jeho připravenosti a předpokládané obtížnosti provádění sanace zdiva) navrhne nejoptimálnější řešení pro odstranění vlhkosti zdiva vzhledem k charakteru objektu a Vašim možnostem.

Jaká technologie sanace zdiva je pro mě nejlepší?

Nelze jednoznačně říci, která technologie izolace zdiva a sanace zdiva je nejlepší nebo nejúčinnější. Na základě našich dlouhodobých zkušeností, je dobré posoudit danou technologii spíše podle toho, zda je přímo pro Váš objekt vhodná a zda Vám plnohodnotně vyřeší problém s vlhkostí zdiva nebo všeobecně s vlhkostí objektu. Jednoduše řečeno, ne jedna technologie je univerzální technologií na všechno a ne vždy je zapotřebí využívat všech technologií sanace zdiva.

Provádíte izolace a sanace zdiva na všech typech objektů?

Izolace zdiva a sanace zdiva provádíme u všech druhů objektů (rodinných, bytových, komerčních) a všech typů skladeb zdiva (cihelné, kamenné, smíšené).

Mohu bojovat proti vlhkému zdivu i svépomocí?

Určitě ano, ale spíše doporučujeme prevenci v podobě sanačních opatření. Pakliže už řešíte nebo se chystáte řešit na svém objektu problémy s vlhkostí zdiva, určitě nic před zamýšlenou svépomocí nepokazíte, když se nejdříve poradíte se specialistou v oblasti sanace zdiva a izolace zdiva.

Mohu nějak ušetřit na sanaci zdiva a izolaci zdiva?

Pokud se rozhodnete, že budete chtít dům odvlhčit, tak nedoporučujeme na těchto stavebních pracích šetřit, jelikož v konečném důsledku můžete vynaložit více finančních prostředků než byste původně plánovali. Jsou však předpřípravné stavební práce, které si můžete zhotovit sami (odkopat si dům, osekat korodované omítky, zlikvidovat suť) v těchto případech se dají ušetřit značné finanční prostředky. Izolace bych však už nechal na odbornících, kteří se tím zabývají denně.